Литвин обіцяє проблеми з приведенням до присяги у ВР Януковича чи Тимошенко

Литвин вважає, що в разі обрання президентом Януковича або Тимошенко, будуть проблеми з приведенням їх до присяги у ВР

У разі обрання Юлії Тимошенко або Віктора Януковича президентом України буде проблема з приведенням їх до присяги у парламенті. Про це сказав голова ВР Володимир Литвин.

За його словами, на сьогодні протистояння дуже велике і розраховувати "на те, що всі прибіжать і почнуть стрибати у великий мішок переможця і шукати та знаходити там все, що вони забажають, це величезна ілюзія".

"Загнати, примусити - буде вже не можливо", - додав він. Голова ВР підкреслив, що суспільство "настільки розхитали, що для того, щоб повернути його в береги потрібен величезний діалог, потрібне величезне терпіння".

Литвин переконаний, що необхідно припинити будь-які "балачки про переписування Конституції України".
Він наголосив, що після виборів в умовах глобальної нестабільності перед Україною виникне проблема, оскільки є бажаючі "встановити над нами патронат тією чи іншою мірою". Він додав, що спостерігається інтерес зробити Україну "сірою зоною".

Литвин підкреслив, що новообраний президент України "має продемонструвати мужність і сказати правду про те, що відбувається в Україні". "Нас може об’єднати тільки правда", - додав він.

Читайте також:

Партія Литвина закликала Ющенка відмовитися від влади

Ющенко погрожує через 100 днів розпустити Верховну раду

Литвин: до Верховної ради можуть пройти фашисти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: