Литвин майже вилаявся в Раді: "Ну йолкі-палкі. Ну шо за..."

Голова ВР не втримався і в нелітературній формі висловив своє незадоволення результатами голосування за законопроект його фракції.

Спікер парламенту Володимир Литвин під час засідання у Верховній раді обурився на нардепів за те, що ті не підтримали проект його фракції про питну воду, та майже вилаявся на них.

"Ну чого не підтримали наш закон? Ну йолкі-палкі. Ну шо за...", - сказав Литвин в мікрофон, коли побачив, що закон провалено в першому читанні.

Проект закону пропонував змінити визначення "споживач питної води" шляхом розширення кола потреб, на які може використовуватись питна вода.

Так, за проектом підприємствам питного водопостачання надається право припиняти споживачу надання послуг з питного водопостачання (якщо останньому не встановлюється рівень екологічної броні питного водопостачання) у разі внесення споживачем не в повному обсязі плати за використану питну воду.

Проект відправлено на повторне перше читання.

Нагадаємо, Володимир Литвин - не єдиний, хто дозволив собі нелітературні вислови у Верховній раді.

Так у грудні 2006 року в.о. голови Партії регіонів та фракції ПР в парламенті Микола Азаров, перебуваючи на посаді міністра фінансів, "послав" народних депутатів.

В ході засідання Верховної ради опозиційні депутати піддали критиці позицію Кабінету міністрів, який, за їх даними, не врахував поправки президента про збільшення мінімальних зарплат і пенсій.

У відповідь на репліки народних обранців Азаров заявив: "Не можна бути безвідповідальними перед своїми людьми. Тому я закликаю вас. та пішли ви! Для вас це ігри, а для мене це все моє життя. Для мене це 14-й бюджет!".

Читайте також:

Литвин назвав Кравчука професійною політичною повією

Мєдвєдєв розлютився на балакучих помічників: Тут я говорю тільки

Березовський обурений тим, що "окраїнний народ" обрав Януковича
 

ВідеоЛитвин майже вилаявся в Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: