Литвин оголосив себе святим

Спікер запевняє, що у порівнянні з іншими кандидатами у президенти, він є найбільш добросовісним політиком.

Голова Верховної ради Володимир Литвин переконаний у своїй перемозі на президентських виборах. Про це він заявив, коментуючи свої шанси на майбутньому голосуванні.

"Я справляю враження людини, яка приймає адекватні рішення – це перше. Друге – я завжди перемагав сильніших. І я готовий до персонального діалогу з будь-ким на всі теми, які цікавлять людей. Я розумію, на що я наражаюсь, але віддавати країну на поталу не збираюся. Зараз таке твориться в депутатському корпусі, а потім всіх людей позаганяють в стійло", - зазначив спікер.

"Мені можна багато чого закидати, але не можна сказати, що я не вболіваю за роботу, за стан справ, за країну. І ніхто не може сказати, що я своє особисте ставлю на перший план. Тому я сьогодні спокійний, мене цікавить не Верховна рада, не посади, мене цікавить, як жити в цій країні. А з приводу всіх наскоків на мене – хай вони на себе подивляться. Я знаю свої помилки і прорахунки, але не їм мене судити. Бо, порівняно з ними, я – святий", - заявив Литвин.

"Хай буде трибій. Але ж ви прекрасно розумієте, що сьогодні відбувається посилене зомбування людей: буде тільки так – і нічого іншого", – переконаний він.

У той же час Литвин припустив, що президентом таки не стане. За його словами, такий варіант буде найбільш невдалим для України.

"Побачимо як буде. Це буде моя поразка, але це буде, насамперед, поразка для країни, бо я знайду, як далі жити і працювати", - запевнив він.

Нагадаємо, сьогодні, 16 липня, Володимир Литвин підтвердив свій намір брати участь у президентських виборах і перемогти.

Читайте також:

Литвин обіцяє стати президентом

Соціалісти вже не хочуть висувати Семенюк в президенти

Литвин звинуватив Ющенка в "бездіяльності та безпорадності"

Литвин закликав до дострокових парламентських виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: