Литвин пересів на танк, тому що там надійніше, ніж в Раді

Литвин здійснив показовий проїзд на танку "Оплот" по території заводу як механік-водій, а також командир екіпажу.

Володимир Литвин
УНІАН
Голова Верховної ради Володимир Литвин високо оцінив новий вітчизняний танк "Оплот" і вважає, що Збройні сили мають бути оснащені такою сучасною військовою технікою.

Про це він сказав сьогодні під час відвідування Харківського конструкторського бюро ім. Морозова – розробника танка "Оплот", і Державного підприємства "Завод ім. Малишева", на якому триває підготовка до серійного виробництва цієї машини.

Литвин здійснив показовий проїзд на танку "Оплот" по території заводу як механік-водій, а також командир екіпажу.

"Відчуваєш потугу і водночас відчуваєш захищеність і впевненість, а головне, танк легкий у керуванні, не відчуваєш різниці між "Мерседесом" і цією машиною", - сказав після проїзду Литвин, зазначивши, що вперше у житті керував танком й отримав від цього "незабутнє враження".

"Мені видається, це вінець інженерної, технічної та інтелектуальної думки", і, зрозуміло, - сказав Литвин, - що це має бути на озброєнні українських Збройних сил".

"Тут надійніше (ніж у Верховній раді), - сказав він про танк. - По напруженню ні в яке порівняння не йде. Ти тут почуваєшся комфортніше, головне, ти зразу відчуваєш, що ти не один, що ти в колективі, що командир дає тобі нормальні орієнтири, і ти почуваєшся складовою частиною організму. Я - людина команди, мені хочеться, щоб країна вся була командою, яка працює на єдиний результат".

Відповідаючи на запитання, чи планує Верховна рада у подальшому розглядати питання фінансування серійного виробництва танків "Оплот" на заводі ім. Малишева, Литвин нагадав, що в Україні ухвалено рішення про виділення 120 млн. грн. на випуск 10 одиниць перших машин, і кошти на подальше виробництво "мають бути".

При цьому він висловився за те, аби виділені на танк кошти були "реально отримані", а не розчинилися у процесі "роздавання коштів перед виборами".

На його думку, українська армія потребує такої техніки: "Я людина гуманітарна, цивільна, але, виходячи із характеристик, з оцінок, які я отримав, побачив, звичайно, потребує. І треба, очевидно, вчити наших військовослужбовців на передових зразках".

При цьому Литвин критично висловився про нинішній рівень фінансування української армії. "У нас не виділяється й одного відсотка. Зрозуміло, що це вкрай мало. Ми повинні розуміти одвічну істину, що хто не годує свою армію, той буде змушений годувати чужу армію. Разом з тим, у нас повинен бути порядок в армії із реалізацією коштів, які передбачаються", - сказав Литвин.

Читайте також:

Рада готова зробити міністром оборони жінку

Литвин зізнався, що його фракція не підтримала широку коаліцію

Литвин наполягає, щоб через тиждень Рада визначила дату виборів

Литвин: БЮТ і ПР навіть країну поділити не змогли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: