Литвин піде на вибори самостійно

Екс-спікер ВР та його Народна партія не збираються включати до передвиборчого списку жодного олігарха та сумніваються в чесному проведенні виборів.


Колишній голова Верховної ради України, лідер Народної партії Володимир Литвин має намір балотуватися на дострокових парламентських виборах в списках Народної партії України.

Про це повідомила прес-служба Литвина.

"Ми розуміємо, що на ці вибори необхідні величезні кошти. У Народної партії немає таких джерел їх нагромадження, як у тих, хто включив до своїх списків олігархів", - цитує прес-служба Литвина.

З його слів, як учасники коаліції, так і опозиція зроблять все можливе, щоб застосувати адмінресурс, а українці готові продати свої голоси, тому що вони зараз уже ні в що не вірять і будуть прагнути одержати від виборів хоч якусь користь.

"Я вже не той Литвин, який був. У тому, що відбулося на минулих виборах, для мене є великий плюс. Я оцінив себе більш критично, ніж усі критики разом узяті", - сказав Литвин. Він повідомив, що йому надходили деякі пропозиції, і якби він на них погодився, то однозначно був би в парламенті.

"Але ким би я тоді став? Я не зрадив і не зраджу 450 тисяч народників-однопартійців, я не стану Кінахом номер два. Всі шляхи для відступу я для себе відрізав", - сказав Литвин. 

Володимир Литвин був спікером Ради 4-го скликання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: