Литвин підтримав ініціативу Януковича щодо примирення політичних сил

Спікер Верховної ради закликав підтримати ініціативу президента і виробити спільну декларацію про примирення, порозуміння і співпрацю напередодні 20-ї річниці незалежності України.

Голова Верховної ради Володимир Литвин підтримує ініціативу президента Віктора Януковича щодо підписання декларації примирення між політичними силами.

"Нам потрібно підтримати ініціативу президента і виробити спільну заяву, спільну декларацію про примирення, порозуміння і співпрацю на базових засадничих основах напередодні 20-ї річниці незалежності", - сказав Литвин на засіданні Ради регіонів у Ялті.

Спікер повідомив, що йому щодня доводиться "бути на перехресті війни слів, усередині нестримного потоку, нестямної мови, ворожнечі".

"Мова ворожнечі в Україні поступово витісняє й українську, і російську мови", - додав він.

За словами глави парламенту, на мовному питанні спекулюють і опозиція, і провладні партії.

Литвин вважає, що "для початку краще вивчити бодай одну мову на прийнятному рівні" і не вказувати іншим, яку мову необхідно вивчати.

Нагадаємо, 3 червня, на засіданні Ради регіонів у Криму президент Віктор Янукович закликав представників політичних сил країни припинити спекуляції на питаннях історії та мови і відійти від політичного радикалізму та ідеологічних крайнощів.

"Сьогодні політичний радикалізм - це пряма загроза зриву модернізації нашої держави, це шлях до протистояння суспільства і такі політичні ігри можуть призвести навіть до розколу країни", - сказав президент.

Читайте також:

Янукович вимагає припинити спекуляції на питаннях мови та історії

Партія регіонів не знайшла воїнам УПА місця на цвинтарі

Литвин хоче перенести початок парламентської передвиборчої кампанії

НАН України: українцям не потрібна власна держава

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: