Литвин: після першого туру виборів почнеться політична війна

Спікер ВР прогнозує, що після першого туру президентських виборів на Україну чекають невизначеність та інші проблеми.

Після першого туру президентських виборів на Україну чекає політична "війна", вважає голова Верховної ради Володимир Литвин.

"Найзапекліша боротьба почнеться після першого туру виборів, тоді розпочнеться "війна". Мене найбільше турбує, що буде з країною після виборів", - відзначив голова ВР.

Литвин відзначив, що йому не подобається ситуація, яка складається в Україні напередодні виборів. "Наша політична сила, і я особисто, не можемо змиритися з тим, що країну хочуть у черговий раз віддати в оренду олігархам, і що людей у черговий раз штовхають у невизначеність. Напередодні президентських виборів відбуватиметься боротьба за землю. Ця виборча кампанія розглядається як можливість для переможця вирішувати земельні питання, оскільки земля - це наше величезне національне багатство", - наголосив Литвин.

Він також наголосив, що криза в Україні не припинилася: "Я не сприймаю оцінок, що криза зупинилася і ми рухаємося вгору, навпаки - ми летимо вниз. Скажу більше, через деякий час розпочнеться боротьба за Національний банк", - додав Литвин.

Читайте також:

Литвин вірить, що світ захистить Україну від російської загрози

Литвин запропонував пустити у Раду спецназ

Литвин: Президентські вибори можуть бути зірвані

Литвин погрожує піти у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: