Литвин: після виборів Україну чекає неминучий розкол

Спікер переконаний, що уникнути жорсткого протистояння в Україні можна лише обравши президентом не Тимошенко чи Януковича, а "когось третього".

Голова Верховної ради Володимир Литвин вважає, що Україна має майбутнє лише в тому разі, якщо наступним президентом стане не Юлія Тимошенко чи Віктор Янукович, а "хтось третій". Таку думку спікер висловив в інтерв`ю газеті "Лівий берег".

За словами Литвина, “майбутня сутичка буде дуже жорстокою, залікувати неминучий у разі перемоги одного з цих політиків розкол України буде неможливо".

Як вважає спікер, Янукович і Тимошенко повинні розуміти, що єдиний вихід для них – співіснувати, контролюючи один одного, намагаючись вибудовувати систему стримувань і противаг.

"Адже якщо хтось з них стане президентом, в країні розпочнеться новий переділ власності. Причому все буде значно серйозніше, ніж на початку 90-х", - додав він.

Як сказав Литвин, "коли 10-15 років тому розбирали державну власність, люди обурювалися, але тихо, адже, по суті, особисто їх це не стосувалося". "Але зараз, коли практично вся економіка знаходиться в приватних руках, відбиратимуть у власників. Зрозуміло, що ніхто не захоче добровільно віддавати. А це, безперечно, приведе до розбірок. Допустити цього не можна", - підкреслив спікер.

За його словами, "люди, котрі мають серйозні інтереси в цій країні, не хочуть, щоб у когось з цих політиків був "контрольний пакет". "Я думаю, що на наступних виборах мають співпасти інтереси простих людей і великого капіталу. Це можливо тільки в тому разі, якщо наступним президентом стане не Тимошенко чи Янукович, а хтось третій", - заявив Литвин, висловивши сподівання, що "народ на чергових виборах вчинить мудро і відповідально".

Читайте також:

Янукович переможе Тимошенко в обох турах - опитування

Українці найбільше не люблять Ющенка, а довіряють Януковичу

Кандидати у президенти України визначилися з політтехнологами

Литвин підготував постанову про проведення виборів 17 січня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: