Литвин погрожує розвалити коаліцію з БЮТ

У відповідь на погрози Блоку Тимошенко заблокувати парламент, спікер пообіцяв, що в такому разі в Раді зникне коаліція.

Коаліція у Верховній раді припинить існування, якщо якась із фракцій, що входять до її складу, буде блокувати парламентську трибуну.

Про це на погоджувальній раді ВР заявив спікер парламенту Володимир Литвин.

Так він відреагував на заяву прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про те, що БЮТ буде блокувати роботу ВР, поки не будуть ухвалені закони про зняття депутатських пільг і зменшення депутатських зарплат.

"Якщо відбудеться блокування Верховної ради з боку коаліції, то коаліції не буде, і Верховна рада працювати не буде", - попередив Литвин.

Водночас він запропонував розглянути питання щодо ухвалення постанови про добровільне зменшення хоча б на рік заробітної плати депутатів, міністрів, інших керівників центральних органів виконавчої влади.

"Ви спілкуєтесь і бачите, що постановка питання така – ви проживіть за 600 гривень заробітної плати. І ми нікуди не дінемося, нам варто прийняти це рішення", - впевнений спікер.

Нагадаємо, Тимошенко виступила з ініціативою втричі зменшити зарплати українських високопосадовців і скасувати пільги депутатів.

Прем'єр пообіцяла невідкладно ухвалити у ВР відповідні законопроекти. У випадку відмови зробити це Тимошенко пообіцяла заблокувати парламентську трибуну.

Читайте також:

Тимошенко втричі знизить зарплати чиновникам і скасує пільги депутатам

Тимошенко буде "спускати з міністрів шкуру" через невиплату зарплат

СП хоче економити на пенсіях і пільгах чиновників

Депутатам доведеться відмовитись від пільг

ВідеоЛитвин погрожує розвалити коаліцію з БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: