Литвин поклав відповідальність на БЮТ і "регіони"

Спікер вважає, що відповідальність за прийняття нової виборчої системи несуть БЮТ і Партія регіонів.

Голова Верховної ради Володимир Литвин вважає, що оголошення дострокових парламентських виборів через складення 150 депутатських мандатів не реальне.

Про це він сказав 27 лютого в програмі "Свобода на Інтері".
"Якщо навіть буде спроба скласти 150 мандатів, це не реально. Ніхто 150 мандатів не здасть", - заявив спікер.

Також, Литвин поклав відповідальність за прийняття змін до виборчого законодавства для проведення виборів за відкритими списками на БЮТ та Партію регіонів.

"Ключова політична відповідальність за те щоб прийняли нову виборчу систему...лежить на двох найбільших політичних силах – Партії регіонів і БЮТ", - заявив спікер.

"Якщо їх позиція буде принципово витримана у тому плані, як декларується – це рішення буде прийнято", - зазначив Литвин.

"Я свідомий того, як тільки ми приступимо до розгляду законопроекту – внесуть ще 20. Нам треба вийти на одне консолідоване рішення", - впевнений він.

Литвин заявив, що "це не означає, що Верховна рада має полишити всю роботу і займатися організацією свого майбутнього через виборче законодавство". Він вважає, що відповідне рішення може бути прийнято у кінці березня.

В свою чергу, присутній в студії депутат від Партії регіонів Микола Азаров, зазначив, що його фракція готова підтримати зміни до виборчого законодавства.

Як повідомлялося, Володимир Литвин звинуватив у політичній ситуації, яка склалася в Україні, виборчу систему за закритими списками. На його думку, проведення будь-яких виборів без змін виборчого законодавства не має сенсу.

Читайте також:

Литвин звинуватив у проблемах України виборчу систему

Яценюк заявив, що стане президентом

Тимошенко спробували мітлою викинути з Кабміну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: