Литвин: політики не примиряться до президентських виборів

Спікер ВР повідомив Хав’єру Солані, що примирення політичних сил в Україні до проведення виборів президента неможливе.

Голова Верховної ради Володимир Литвин переконаний, що примирення політичних лідерів в Україні до президентських виборів неможливе.

Про це він заявив сьогодні журналістам після зустрічі з Верховним представником ЄС з питань спільної зовнішньої політики та безпеки Хав’єром Соланою.

"Я стою на тому, що заклики "давайте жити дружно" не спрацюють", - додав він, кажучи про політичних лідерів України.
 
На переконання спікера, зараз потрібно чітко окреслити принципи політичної поведінки, які мають бути продиктовані відповідальністю за боротьбу з кризою та чіткий план дій і зосередити зусилля на його реалізації. При цьому Литвин зазначив, що економічна ситуація в Україні набагато гірша, ніж у Європі, і відповідальність за це, за його словами, повністю лежить на українських політиках.

Голова ВР також наголосив на необхідності спільного розуміння і спільних дій українських політиків з метою прогнозованого і штатного проведення виборів президента без чергових політичних криз.

"В нинішній ситуації відповідальність лягає на Верховну раду. Ми маємо усвідомлено діяти", - сказав Литвин.

Спікер також повідомив, що Європейський Союз закликає Україну до політичної стабільності. "Основні заклики полягають в одному – Україні потрібен політичний спокій, порозуміння між політичними гравцями, робота з подолання кризи і здійснення так необхідних для України реформ принаймні до січня 2010 року", - сказав він.

Литвин зауважив, що ЄС навіть більше переймається негативними подіями в Україні між гілками влади, ніж українські політики.

Голова Верховної Ради 10-11 лютого відвідує з робочим візитом Брюссель.

Читайте також:
Литвин пропонує припинити аморальщину і не закликати до анархії
Янукович закликав Литвина не розказувати всім, хто з ким цілується
Експерти впевнені, що український уряд кризу не подолає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: