Литвин пообіцяв нові звільнення міністрів

Голова Верховної ради зазначив, що у кадрових питаннях завжди буде присутня політика.

Голова Верховної ради Володимир Литвин не виключає кадрових ротацій у складі уряду восени поточного року.

"Я не виключаю перестановок в уряді восени цього року з урахуванням того, що завдання дуже складні, і для когось вони можуть виявитися такими, що виконати їх неможливо. Деталізувати не буду, думаю, політикам і експертам потрібно дати можливість відпочити", - сказав він в інтерв’ю виданню "Коммерсант-Украина".

Відповідаючи на запитання, чи аналізував він останні кадрові перестановки в уряді, Литвин зазначив, що логіку в них вбачає, "а щодо прозорості, то питання є".

Керівник парламенту пояснив, що після виборів, "у момент ейфорії", "люди отримують шанс себе реалізувати", і "якщо вони не використали цей шанс - це їхня проблема".

"Звичайно, у кадрових питаннях завжди буде присутня і політика. Я не бачу тут нічого незвичайного, але вважаю, що публічність при прийнятті рішень зняла б будь-які підстави для конструювання різного ґатунку комбінацій", - сказав він.

Нагадаємо, перед канікулами Верховна рада відправила у відставку віце-прем'єра з гуманітарних питань Володимира Семиноженка, главу Мінприроди Віктора Бойка та міністра з питань надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича.

Читайте також:

Уряд Азарова скоротять восени

Отставка за минуту: анализ кадровых изменений в правительстве

Відставка Шуфрича: Месть чрезвычайного масштаба

ВідеоЛитвин пообіцяв нові звільнення міністрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: