Литвин пообіцяв підписати закон про Раду

Володимир Литвин пообіцяв підписати закон про порядок діяльності ВР. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Голова ВР Володимир Литвин пообіцяв підписати закон про організацію і порядок діяльності ВР, який буде оприлюднений вже завтра. Про це він заявив відкриваючи засідання погоджувальної ради. За його словами, президент надіслав до парламенту листа, в якому зазначив, що закон про організацію і порядок діяльності ВР, який був прийнятий ВР, "не може бути повторно заветований", тому в силу вступають відповідні статті Конституції, які надають спікеру право підписати цей закон, щоб він вступив в силу.

При цьому, як зазначив Литвин, президент звернувся одночасно до Конституційного суду України щодо розтлумачення відповідності цього закону статтям конституції.

"У зв'язку з листом президента і поверненням до ВР без його підпису закону про організацію і порядок діяльності ВР, за його опублікування … я даю доручення керівнику апарату ВР забезпечити офіційне оприлюднення закону", - сказав він.

В цілому, він пояснив, що цей закон буде опублікований вже завтра і вступить в силу "і відтепер регламент ВР буде мати силу закону, а це значить, що наскоком не можна буде приймати рішення у парламенті".


Читайте також:
Литвин проти, щоб "клани" у парламенті обирали президента
Регламент Ради з понеділка отримає силу закону
Литвин поговорить з Тимошенко про Пинзеника

ВідеоЛитвин пообіцяв підписати закон про Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: