Литвин пообіцяв позбавити БЮТ і Партію регіонів зарплати

Спікер обуривмся, що фракції Партії регіонів і БЮТ ігнорують розгляд проекту бюджету на 2010 рік.

Голова Верховної ради Володимир Литвин заявляє, що парламентський комітет з питань бюджету свідомо затягує розгляду проекту держбюджету на 2010 рік. Через це, за словами спікера, народні обранці будуть позбавлені зарплати.

На засіданні Верховної ради 6 листопада Литвин повідомив, що парламент має розглянути проект закону про держбюджет на наступному пленарному тижні.

При цьому спікер заявив, що фракція Партії регіонів і БЮТ блокують засідання бюджетного комітету. Спікер зауважив, що на засідання комітету приходять лише представники фракції КПУ і Блоку Литвина, а фракції БЮТ та Партії регіонів "присилають по одному спостерігачу і блокують розгляд питання".

Литвин доручив головам комітетів не фіксувати проведення засідання комітету з питань бюджету, якщо на його засіданні не з’являються народні депутати, і в такому випадку буде вважатися, що засідання комітету не проведено й заробітна плата народним депутатам не нараховуватиметься.

Він заявив, що доручає апарату ВР у разі непроведення засідання бюджетного комітету узагальнити всі пропозиції народних депутатів до проекту бюджету на 2010 рік і подати на розгляд парламенту.

Литвин зазначив, що в такій ситуації "апарат Верховної ради працюватиме замість народних депутатів України".

Він також наголосив, що народні депутати будуть позбавлені зарплати. За його словами, якщо не буде рішення комітету з питань бюджету щодо законопроекту про держбюджет на 2010 рік, підготовлені пропозиції будуть розглянуті наступного тижня в сесійній залі парламенту.

Литвин наголосив, що в ухваленні бюджету не зацікавлені ні фракція БЮТ, ні фракція Партії регіонів.

Нагадаємо, у жовтні народні обранці отримали заробітну плату лише за два тижні вересня, коли працювали у комітетах і фракціях. При цьому два тижні, під час яких мали відбутися пленарні засідання, але робота ВР була заблокована, не були оплачені.

Читайте також:

НУ-НС оголосив про повалення глави фракції

ВР помолиться за подолання епідемії грипу

Ющенко пообіцяв розпустити Раду, якщо вона за 100 днів не змінить Конституцію

Депутати не можуть працювати через потужні кондиціонери у Раді

ВідеоЛитвин пообіцяв позбавити БЮТ і ПР зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: