Литвин попередив, що від яєць він не падає

Головний парламентар назвав "дикунством" поведінку нардепів, і додав, що в опозиції "мізки, якщо не курячі, то поросячі".

Спікер Верховної ради Володимир Литвин заявляє, що не сприймає тих методів, якими користувалися парламентарі 27 квітня, під час голосування по договору про перебування Чорноморському флоту РФ в Криму.

"Я усе розумію, сприймаю яйця, ви ж бачили, що я не падаю. Але, разом з тим, заносити сюди димові шашки - це є виявом "дикунства". Він вважає, що ті, хто це зробив, мали б розуміти свою відповідальність, адже могла початися пожежа, а в парламенті була велика кількість людей", - сказав спікер.

"Відповідальність якась, мізки є, якщо не курячі, то поросячі?" - запитав Литвин. За його словами, у той день "діяли за принципом: війна все спише. Але абсолютно не спише".

Як наголосив Литвин,"у нас ще відбудеться доволі неприємна розмова з цього приводу". За його словами, чимало людей зверталися до медиків. Клеєм залиті "гнізда для голосування, попалене покриття, поламане обладнання", "це дикунство", - заявив він.

За словами голови ВР, після засідання у сесійній залі працювали слідчі групи. Він повідомив, що йому "передали запитання, на які маю дати відповіді", І додав: "Я ще такої відповіді не давав".

Литвина відзначив, що спеціалісти констатують, що потрапляння яєць у монітори могло призвести до того, що вони б "вибухнули і загорілися".

"Зараз працює комісія, яка складе відповідний акт і буде запропоновано народним депутатам України у добровільно-примусовому порядку відшкодувати ці втрати", - наголосив він.

За його словами, "зрозуміло, що мова йде про матеріальні втрати. Морально-політичні втрати, яких зазнала Україна, ніхто не компенсує".

Як повідомлялося, прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом хуліганства, вчиненого групою депутатів у Верховній раді 27 квітня.

Нагадаємо, в день ратифікації прологації договору про перебування ЧФ РФ в Криму, Литвина намагалася забарикадувати вдома опозиція, тому на засідання Верховної ради він приїхав у супроводі бійців "Альфи".

На самому ж засіданні під час голосування голова ВР піддався "обстрілу" з папірців та яєць, одне з яких потрапило йому в око.

Читайте також:

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу через бійку в Раді

Литвина закидали яйцями та димовими шашками

Литвина у ВР закидали яйцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: