Литвин попросив місцеву владу не критикувати Януковича

За словами Литвина, деякі представники місцевої влади мабуть забули, що вони є частиною влади, яку уособлює президент України.

 Спікер Верховної ради України Володимир Литвин вважає ненормальним, що місцеві органи влади долучаються до висловлення оцінок року президентства Віктора Януковича. Про це він заявив, коментуючи ситуацію щодо пікетування останніми днями місцевих органів влади, приурочених до річниці перебування на посаді Януковича.

"Це продовження політичної війни, яка не завершилась із завершенням виборчої кампанії, що погано, неприпустимо для країни, оскільки це не дає можливості країні жити", - заявив Литвин.

Спікер зауважив, що політичні партії, політики і громадяни мають право висловити своє ставлення до тих чи інших подій і дат. В той же час Литвин вважає "як мінімум ненормальним те, що в таку роботу включилися окремі місцеві органи влади".

"Очевидно вони забули, що є частиною влади, яку уособлює президент України", - додав він.

За його словами, місцева влада має розуміти, що не можна весь час "працювати за принципом переключення уваги людей на відволікаючий об’єкт для того, щоб не звинуватили в тому, що нічого не зроблено на місцевому рівні".

Литвин звернувся до керівників місцевого самоврядування з проханням "усвідомити і зрозуміти, що вони служать не партії, а служать громадам, служать людям і Україні".

Нагадаємо, Львівська обласна рада у вівторок, 22 лютого, поставила президенту Януковичу "незадовільно" - так депутати облрада оцінили перший рік діяльності президента.

Читайте також:

Янукович увійшов до трійки найпопулярніших чоловіків у російських ЗМІ

Міхалков: Януковича Україні послав Бог

У Януковича назвали найпопулярніші питання президенту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: