Литвин попросив партію Януковича не скуповувати його людей

Спікер занепокоївся: перед виборами всім потрібні думаючі люди, а "думаючі і авторитетні люди як раз є в Народній партії".

Спікер Володимир Литвин застерігає інші політичні сили від спроб поповнити свої лави за рахунок членів Народної партії.

Про це він заявив на прес-конференції в суботу, коментуючи заяву Народної партії про те, що її членів намагається перекупити Партія регіонів.

"Ви розумієте, коли явище набуває системного характеру, то конкретні приклади не наводяться", - сказав Литвин.

Спікер зазначив, що прочитав реакцію на заяву Народної партії з боку Партії регіонів і вона здалася йому толерантною.

Спікер також повідомив, що порекомендував своєму заступнику по партії Олегу Зарубінському виступити із заявою наступного змісту:

"Очевидним свідченням того, що такі факти мають місце, є виступ президента Віктора Януковича, який рекомендував суворо головам обласних організацій (Партії регіонів) не перепрацювати в цьому плані".

"А чому така активність почалася? Для цього є всі підстави. Ви ж розумієте, що активно обговорюється тема місцевих виборів", - сказав Литвин.

За його словами, обговорюється активно питання про можливість зміни виборчого законодавства і проведення виборів у місцеві ради за змішаною системою - як пропорційною, так і мажоритарною.

"А там де 50 за мажоритарним принципом, потрібно буде набрати думаючих людей. А думаючі і авторитетні люди як раз є в Народній партії", - сказав Литвин.

При цьому спікер зазначив, що цій обставині сприяє і те, що деякі голови облдержадміністрацій також очолили обласні партійні організації.

"Ось і потрібно спертися на авторитети, які є в Народної партії", - сказав Литвин.

При цьому він зазначив, що партійці змушені були піти на оприлюднення цієї заяви, тому що вже заявляли про те, що їх не захищають.

Литвин сказав, що до нього зверталися люди, наприклад, з Черкас, які говорили про те, що їм пропонують або залишити посаду керівника навчального закладу, або перейти до лав іншої партії.

Спікер додав, що не розуміє і не буде розуміти досягнення таким способом результату на виборах.

Читайте також:

Однопартійці Литвина поскаржились, що Партія регіонів їх залякує

Опозиція порівняла Партію регіонів з КПРС

БЮТ дозволив депутатам своєї фракції самим визначитись з опозицією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: