Литвин порадив Лужкову забути про Крим

Спікер ВР попереджує, що ставити під сумнів територіальну цілісність України не можна.

Російським політикам, зокрема, меру Москви Юрію Лужкову, треба припинити обговорювати питання про територіальну приналежність Криму.

Про це в ефірі радіо "Эхо Москвы" заявив голова Верховної ради України Володимир Литвин.

"Якщо зараз ставити питання про встановлення істини, це призведе до того, що буде палати весь радянський простір. Якщо малювати відповідні мапи, Україні потрібно було би примальовувати ще 200 тисяч квадратних кілометрів території, але ставити це питання - верх безумства", - сказав український спікер.

Звертаючись до Лужкова та інших російських політиків, які ставлять статус Криму під сумнів, Литвин зазначив: "Коли ми жили в єдиному домі, який називався Радянський Союз, ми розуміли - одні території передавалися іншим, і це не мало великого значення".

Литвин додав, що Чорноморський флот РФ, який зараз базується в Севастополі, в перспективі може стати частиною європейської системи безпеки.

Нагадаємо, мер Москви неодноразово виступав із закликами переглянути підпорядкування Криму Україні. Зокрема. він говорив, що півострів Україні віддали у "нетверезому стані".

Ще у травні Лужкову заборонили в'їзд до України. Це стало наслідком його виступу про те, що РФ вирішуватиме питання приналежності Криму і Севастополя на свою користь.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: