Литвин поскаржився Росії на "примітивні форми нацизму" у Львові

"Огидне насіння екстремізму, примітивні форми нацизму і ксенофобії проростають в свідомості вже у пострадянських поколінь", - відзначив Литвин у Санкт-Петербурзі.

Голова Верховної ради Володимир Литвин, виступаючи в Санкт-Петербурзі на конференції, присвяченій 65-й річниці Нюрнберзького процесу, згадав про події у Львові в День перемоги.

"Огидне насіння екстремізму, примітивні форми нацизму і ксенофобії проростають в свідомості вже у пострадянських поколінь, загрожуючи спалахами диких сутичок і виступів проти цінностей воєнного і післявоєнного покоління, "війною з пам'ятниками", на які така щедра наша земля. Нещодавній приклад тому - абсурдні за своїм безглуздям і волаючі за провокативністю сутички у Львові в День Перемоги, які призвели до обміну жорсткими офіційними заявами між Україною і Росією", – цитує його слова прес-служба Верховної ради.

"Сьогодні доводиться з сумом констатувати: переможці і їх спадкоємці роз'єднані і навіть деморалізовані", - відзначив Литвин.

Литвин відзначив необхідність переосмислення взагалі історії, а не лише результатів і уроків минулої війни, враховуючи "поляризацію настроїв, зростаючий радикалізм соціуму, особливо в молодіжному його сегменті". "Підкреслю: саме переосмислення, а не ревізії, перегляду, а тим більше переписування.  При цьому необхідно чітко розмежувати поняття - історія війни і історія перемоги", - сказав він.

Читайте також:

Симоненко згадав про федералізацію: Донецьк не повинен фінансувати бандерівців

Українські комуністи повезуть до Львова російських для "боротьби з нечистю"

Могильов пояснив, що зіткнення у Львові були проплачені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: