Литвин поскаржився, що Азаров відбирає в нього владу

Спікер ВР зазначив, що уряд прагне сконцентрувати владні важелі в своїх руках, і порадив читати Конституцію, де чітко прописані повноваження гілок влади.

Спікер парламенту Володимир Литвин заявив, що Кабмін прагне сконцентрувати у своїх руках усі владні важелі.

"Кабмін, перебуваючи у цейтноті, який несе чи не найбільше навантаження відповідальності за економічну ситуацію, прагне сконцентрувати владні важелі в своїх руках, щоб, на його думку, ефективно і оперативно розпорядитися новими можливостями", - сказав він.

"У свою чергу, Верховна рада, в особі своїх представників, у тому числі в моїй особі, говорить про те, що є Конституція і треба її уважно читати. Там чітко зафіксовано, хто і чим має займатися", - наголосив Литвин.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович пропонує створити координаційний центр з впровадження економічних реформ, і запропонував спікеру Володимиру Литвину бути співголовою цього центру.

"Я пропоную створити координаційний центр з впровадження економічних реформ, який за нашою домовленістю, ми вже домовилися с Миколою Яновичем (Азаровим), очолить прем'єр", - сказав глава держави.

Читайте також:

Литвин готовий підписатися під забороною політичних блоків

Литвин розповів про 13 законопроектів щодо місцевих виборів

Янукович запропонував Литвину керувати реформами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: