Литвин повернув БЮТ заявку на проведення позачергового засідання ВР

Спікер відмовився прийняти заявку БЮТ на проведення сесії через недотримання необхідних процедур.

Фракція БЮТ направила до парламенту заявку на проведення позачергового засідання, проте вона була повернена спікером Володимиром Литвином через неправильне оформлення.

"БЮТ пропонував провести позачергове пленарне засідання 24 лютого", - повідомило джерело у Верховній раді.

За його словами, в тому, що спікер повернув заявку, немає політичних мотивів, а лише вимога дотримання процедур. "Це не упереджене ставлення, а виконання норм регламенту", - підкреслив співбесідник.

За інформацією джерела, заявку на проведення позачергового пленарного засідання подавав перший заступник глави фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.

Нинішній тиждень у Верховній раді - не пленарний. У четвер, 25 лютого, повинне відбутися урочисте засідання парламенту з нагоди інавгурації нового президента Віктора Януковича.

Нагадаємо, БЮТ наполягає на негайному розгляді проекту постанови про відставку Кабінету міністрів, ініційованого Партією регіонів.

У БЮТ в свою чергу заявляють, що партія регіонів перешкоджає проведенню позачергового засідання Верховної ради, яке ініціювала фракція Тимошенко.

"Фракція БЮТ згідно ст.87 Конституції і ст.19 Регламенту зібрала підписи для проведення позачергового засідання з єдиною вимогою - розглянути постанову Партії регіонів про відставку Кабінету міністрів. Проте на даний момент ми зіткнулися із шаленим спротивом і штучними перешкодами з боку регіоналів", - заявив заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.

Перший заступник голови фракції БЮТ впевнений, що така поведінка регіоналів і їх сателітів зумовлена розумінням власної неспроможності відправити уряд у відставку.

"Вони розуміють, що голосів за відставку уряду у них немає і найближчим часом не буде", - підкреслив народний депутат. Кожем’якін наголошує, що блокування позачергового засідання Партією регіонів і секретаріатом Верховної ради є порушенням закону. "Ми подали 150 підписів, і це наша конституційна вимога. А ті, хто відмовляється виконувати її, переступають через закон", - резюмував він.

Читайте також:

БЮТ ініціює розгляд відставки Тимошенко до 24 лютого

НУ-НС не готова піти в коаліцію з Партією регіонів

За Ющенком залишать прислугу, дачу і 40 тисяч гривень щомісяця

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: