Литвин: ПР і БЮТ поновили "переговори на двох"

У Верховній раді через відсутність представників ПР і БЮТ було зірвано засідання погоджувальної ради.

У Верховній раді не відбулося засідання погоджувальної ради лідерів фракцій через відмову представників БЮТ і Партії регіонів взяти в ньому участь.

О 10.00 голова ВР Володимир Литвин запросив до себе в кабінет лідерів фракцій та представників ЗМІ на погоджувальну раду. На засідання не з’явилися уповноважені представники ПР і БЮТ.

В присутності журналістів Литвин зателефонував першому віце-спікеру парламенту Олександру Лавриновичу і попросив пояснити їх відсутність. Після розмови Литвин повідомив журналістам, що за словами Лавриновича, БЮТ і ПР "зараз домовляються на двох", і їм заважає присутність журналістів на погоджувальній раді.

Литвин висловив обурення такою позицією БЮТ і ПР та зауважив, що підстав для проведення погоджувальної ради внаслідок цього немає. "Я вважаю, що це неповага до всіх", - сказав він.

Литвин також повідомив, що вчора о 14.30 мало відбутися засідання Бюджетного комітету ВР, але на нього не з’явився жоден представник Партії регіонів. "Висновок очевидний, закон нікому не потрібен", - сказав спікер.

Після цього Литвин відпустив усіх з погоджувальної ради і в присутності журналістів пройшов до дверей президії ВР, однак вони були заблоковані і Литвин не зміг потрапити до свого робочого місця в сесійній залі.

У свою чергу заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов на брифінгу пояснив відсутність на погоджувальній раді представників своєї політичної сили тим, що регіоналів запізно попередили про її проведення.

Він повідомив, що його фракція зараз працює з БЮТ над розв’язанням проблемних питань. "Володимиру Литвину потрібен спектакль, а нам – результативна робота", - додав Єфремов.

Читайте також:

Литвин погрожує піти у відставку

Литвин підписав закон про вибори президента

ПР за звичкою заблокувала трибуну Ради

Депутати почали економити на одязі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: