Литвин про партії: "Гуляйте воші – завтра баня"

Володимир Литвин пропонує зробити "чистку" серед партій, оскільки в Україні більшість з них створюються під вибори і мають лише сезонний рейтинг.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин пропонує провести перереєстрацію партій і не задоволений ситуацією в партійній сфері України.

"Все це нагадує такий жаргонний вислів: гуляйте воші - завтра баня", - охарактеризував він цю ситуацію.

"У нас 180 партій. Партії часто-густо створюють під вибори. Я особисто знаю людей, які професійно займаються тим, що створюють партії, а потім їх продають за гроші під вибори, під ключ", - зазначив спікер.

Литвин запропонував визначити механізм, що може вважатися партією. Для цього, якщо потрібно, потрібно вийти на перереєстрацію партій.

"Депутати, яких вважають новим поколінням, вчора купили партії, заплатили за них, оскільки я не називаю прізвищ, можу сказати, від 500 тисяч доларів і більше. Щоб мене не притягнули до відповідальності, скажу - за чутками, які я просто повторюю", - зазначив він.

"Вони, маючи сезонний рейтинг, кричать: нам треба вибори. Люди їх полюбили в раз. Вони спонсорів усіх запишуть у цей список, люди за них проголосують і потім ми будемо мати те, що маємо у Верховній Раді", - сказав спікер.

За словами Литвина, на початку 20-го століття "було партій до сотні, але такої піни, такого шумовиння, як зараз, не було".

Крім того, спікер заявив: "В нас в середині країни не вірять люди в державу. Це понижує її і без того невиразні перспективи. З нами весь світ не хоче рахуватися".

"Якщо там при владі перебувають всі по суті справи злочинці. Як з ними можна зустрічатися, тиснути долоні і обговорювати питання співпраці", - зазначив Литвин.

Читайте також:

Янукович змінить правила місцевих виборів

Литвин не хоче суду над депутатами, які закидали його яйцями

Литвин: місцеві вибори в Україні відбудуться 27 березня 2011 року

ГПУ попросила Литвина дозволу на кримінальну відповідальність для опозиційних депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: