Литвин прогнозує нові відставки в уряді

Після набуття чинності закону про Кабінет Міністрів Володимир Литвин пообіцяв подальші кадрові перестановки.

Голова Верховної ради Володимир Литвин прогнозує подальші кадрові перестановки в Кабінеті міністрів України.

Про це він сказав під час робочої поїздки до Ніжина (Чернігівська обл.) в п'ятницю, 15 жовтня.

Так, відповідаючи на запитання, чи будуть якісь кадрові зміни в уряді після набуття чинності закону про Кабінет Міністрів, спікер сказав: "Будуть. Подивимось".

При цьому Литвин нагадав, що три фракції, які підписали угоду про створення більшості в парламенті, підтвердили свій намір виконувати домовленості в кадрових питаннях спільно з президентом і урядом, і домовилися консультуватися з цих питань.

Як повідомлялося, 13 жовтня президент звільнив Віктора Слауту з посади віце-прем'єра з питань агропромислового комплексу і призначив його своїм радником. Крім того, був звільнений віце-прем'єр із силових питань Володимир Сівкович. Він отримав посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Після скасування політреформи 2004 року був прийнятий новий закон про Кабінет міністрів, згідно з яким в уряді передбачається чотири посади віце-прем'єрів, в тому числі одного першого віце-прем'єра.

До цього в уряді було шість віце-прем'єрів: віце-прем'єр з питань Євро-2012 Борис Колесніков, віце-прем'єр з питань економіки Сергій Тігіпко, віце-прем'єр з питань регіональної політики Віктор Тихонов, віце-прем'єр із силових питань Володимир Сівкович і віце-прем'єр з питань АПК Віктор Слаута. Посаду першого віце-прем'єра обіймає Андрій Клюєв.

Читайте також:

Янукович пообіцяв нові звільнення міністрів

Янукович замінив свого постійного представника в Криму

Янукович звільнив двох віце-прем'єрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: