Литвин прогнозує проведення місцевих виборів за рік

Спікер відзначив необхідність зміни депутатами виборчої системи до 16 квітня.

Голова Верховної ради Володимир Литвин прогнозує, що місцеві вибори відбудуться у березні 2011 року.

Про це він заявив в понеділок, 29 березня, під час засідання погоджувальної ради.

Під час свого виступу спікер зазначив, що на цьому пленарному тижні депутати мають розглянути низку законопроектів, які стосуються місцевих виборів.

“Нам також потрібно направити до Конституційного суду законопроект, який стосується місцевих виборів. На цій сесії ми маємо двічі розглянути це питання для того, щоб вже у вересні на початку наступної сесії ми змогли чітко призначити дату виборів. Якщо йти за логікою, то вибори мають бути у березні 2011 року”, - розповів Литвин.

Він також додав, що депутатам треба попрацювати над зміною виборчої системи і вирішити, на якій основі проводити ці вибори.

“Без принципового вирішення проблем немає сенсу ставити це питання у найближчі дні. Однак 16 квітня це останній термін розгляду питання щодо місцевих виборів”, - додав голова парламенту.

Раніше член фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський заявив, що коаліція виступає за проведення виборів до місцевих органів влади восени 2010 року.

Я думаю, що правляча коаліція не підтримає проект Миколи Томенка про те, щоб місцеві вибори відбулися у 2011 році. Я гадаю, такої підтримки не буде", - сказав він і наголосив, що за всіма оцінками і аналізами, ці вибори обов’язково відбудуться в 2010 році.

Читайте також:

Коаліція підтримує проведення місцевих виборів восени

У Раду внесено постанову про проведення місцевих виборів 7 листопада

БЮТ оскаржив постанову про відміну місцевих виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: