Литвин прогнозує, що після пенсійної реформи пенсії депутатів скоротяться вдвічі

Спікер заявив, що після прийняття закону з нормою про обмеження максимальних пенсій 10 прожитковими мінімумами пенсії народних депутатів будуть зменшені у два рази.

Голова Верховної ради Володимир Литвин прогнозує скорочення пенсій депутатів Ради вдвічі у разі прийняття пенсійної реформи.

Про це спікер заявив на засіданні Ради. Таким чином він прокоментував думку депутата Арсенія Яценюка (фракція блоку НУ-НС), що у разі прийняття закону з нормою про обмеження максимальних пенсій 10 прожитковими мінімумами Конституційний суд, у разі подачі подання, визнає це неконституційним і будуть діяти норми, передбачені чинним законодавством.

"Це брехня, що не буде надвеликих пенсій", - сказав Яценюк, підкресливши, що "віп"-пенсіонери зроблять все можливе, щоб повернути собі пенсійне забезпечення.

У свою чергу Литвин зауважив, що провів консультації з цього питання з головою Пенсійного фонду Борисом Зайчуком.

"Пенсії народних депутатів будуть зменшені у два рази, і давайте говорити про це правду", - сказав Литвин.

При цьому голова ВР зазначив, що говорити про будь-рішення Конституційного суду і реагувати на нього можна буде тільки після його прийняття.

Нагадаємо, раніше депутати залишили у проекті пенсійної реформи норму про те, що максимальна пенсія обмежується 10 мінімумами доходів.

Наразі триває розгляд поправок до законопроекту Пенсійної реформи.

Читайте також:

Депутати погодилися підвищити пенсійний вік

Рада відмовилась відстрочити пенсійну реформу

Депутати вирішили обмежити максимальні пенсії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: