Литвин проголосував би проти всіх на виборах президента

Гасло "Країні потрібен Литвин" буде на цій президентській кампанії модифіковано: "Країні потрібен тільки Литвин".

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що на президентських виборах проголосував би проти всіх.

Про це він сказав, відповідаючи на запитання, за кого б він голосував, якби сам не йшов на вибори.

При цьому спікер зазначив, що обов`язково прийшов би на вибори. "Це небезпечна тенденція – якщо багато людей не прийде, буде вкидання бюлетенів", - вважає він.

Голова ВР повідомив, що його гасло "Країні потрібен Литвин" буде на цій президентській кампанії модифіковано: "Країні потрібен тільки Литвин". За його словами, всі основні кандидати вже пробували себе в ролі керівників держави. "Напевно, досить. Якщо люди подумають на кілька кроків уперед, вони це гасло сприймуть як керівництво до дії", - підкреслив він.

Говорячи про те, як він вестиме свою виборчу кампанію, Литвин зазначив, що не діятиме "за принципом "Всі свині, а я весь у білому" – в такій країні немає перспективи".

За словами спікера, він виходить із необхідності говорити про те, що відбувається в країні й що треба зробити. "Це дуже складно. Адже людей поставили на рейки примітиву: вони повинні бачити видовище й смакувати, хто з ким спить і з ким свариться, щоб викликати низькі відчуття й усе вирішувати на рівні інстинктів. Це може бути трагедією для країни. Моя політика – дійти до кожної людини, знати її проблеми. Це, по суті справи, складне завдання, але вирішуване", - зазначив керівник парламенту.

За його словами, кожна людина повинна відчути себе особистістю. Зрозуміти, що її поважають, що вона цікава. "Для цього я, зокрема, й працюю серед людей. Уникаю зустрічей із головами областей – їду в села й райцентри. Саме там люди не розбалувані візитами, передвиборними концертами й обіцянками. Перед натовпом можна кидати тільки гасла", - зазначив Литвин.

"А коли ти стоїш на сходинках будинку культури й дивишся в очі людям, то вони розуміють, що їх питання отримає відповідь. Спочатку на таких зустрічах всі одночасно кричать, бо люди дістають можливість викричатися. Щоб заспокоїти, я їм говорю: "Ось ви критикуєте Раду, а поводитеся так само". Потім йдуть питання, звернення, скарги. Я відповідаю кожному", - додав спікер.

Раніше Литвин заявив, що Конституційний суд може визнати неконституційними низку положень нового закону про вибори президента, що спричинить велику кількість судових позовів під час президентських виборів. Це може зірвати вибори.

Також спікер вважає, що майбутня президентська кампанія в Україні буде складною, а вибори глави держави стануть вибором курсу країни.

За словами Литвина, "ця політична кампанія буде дуже складною. Це будуть не просто вибори президента, це будуть вибори курсу, і, по суті, йтиметься про те, якою буде Україна".

Читайте також:

Литвин: Президентські вибори можуть бути зірвані

Литвин: вибори президента стануть вибором курсу країни

Литвин підписав закон про вибори президента

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: