Литвин пропонує припинити аморальщину і не закликати до анархії

Литвин вважає, що необхідно не закликати до проведення “круглого чи до квадратного столу”, а спільно виробляти рішення.

Володимир Литвин вважає, що в разі висловлення парламентом недовіри уряду в Україні почалася б анархія. Про це він сказав в ефірі каналу “Інтер".

За словами голови ВР, у разі відправлення 5 лютого уряду у віставку в Україні була б “анархія - мати порядку”, оскільки Кабінет міністрів України виконував би обов’язки, а до ВР “взагалі ніхто б не приходив, ніхто б не працював”.

Спікер додав: “ми продовжуємо ту практику, яка була започаткована в 1985 році, коли Горбачов дозволив говорити і ми до цього часу говоримо безупинно, але жодних рішень не приймаємо”. Він зазначив, що необхідно не закликати до проведення “круглого чи до квадратного столу”, а спільно виробляти рішення. у відповідь на пропозицію Віктора Януковича провести круглий стіл щодо досягнення домовленостей про проведення дострокових президентських і парламентських виборів. Литвин наголосив, що від опозиції не пропонується програма виходу з кризи.

Литвин підкреслив, що сьогодні “країна хвора” і можна сперечатися хто її “довів до хвороби”.

В той же час він додав, що недоречно говорити як і біля “ліжка хворої людини”, що “тобі погано і ти завтра будеш помирати”, бо це як мінімум аморально. Він вважає, що потрібно працювати над виведенням країни з кризи спільно.

“Треба припинити аморальщину по відношенню до країни”, - додав голова ВР.

У свою чергу, лідер Партії регіонів Віктор Янукович, реагуючи на заяву Литвина, попросив його не "робити заяв, як на одеському Привозі".

За словами Януковича, "ми не Привозі знаходимося, щоб ви поширювали чутки на всю країну, хто з ким цілується. Ви цілуйтеся, ми вам не заздримо, але не треба цього говорити, з ким ми збиралися або не збиралися підписувати. Ми такого не робили по відношенню до наших партнерів, і не робимо. Тому не робіть таких заяв більше взагалі".

Читайте також:

Янукович закликав Литвина не розказувати всім, хто з ким цілується
Янукович пропонує всім домовитися щодо дострокових виборів
Тарас Чорновіл: “Мені соромно, що підтримав Януковича в 2004 році”

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: