Литвин пропонує прирівняти блокування ВР до порушення присяги

Спікер пропонує визнати блокування парламенту неприпустимим на законодавчому рівні.

Голова Верховної ради Володимир Литвин пропонує нардепам визнати неприпустимим блокування роботи парламенту.

Про це йдеться у внесеному спікером проекті постанови "Про деякі заходи для правового забезпечення діяльності Верховної ради України", зареєстрованому 5 жовтня.

Литвин, зокрема, запропонував визнати неприпустимими й такими, що суперечать присязі й статусу депутата, будь-які дії окремих депутатів або фракцій, у тому числі блокування пленарних засідань, спрямовані на перешкоджання здійсненню парламентом його конституційних повноважень.

Крім того, Литвин запропонував доручити регламентному комітету невідкладно розробити й подати на розгляд проект регламенту Ради й інші законодавчі пропозиції щодо нормування роботи парламенту.

Крім того, спікер запропонував визнати такою, що втратила чинність, постанову ВР про зміну способу голосування на голосування руками під час ухвалення законопроектів про підвищення соціальних стандартів.

Нагадаємо, у понеділок, 5 жовтня, у ВР відбулося засідання погоджувальної ради, присвячене нормалізації роботи парламенту.

До цього представники Партії регіонів майже весь вересень не давали Раді працювати, вимагаючи підвищення зарплат і пенсій в Україні.

Читайте також:

БЮТівець назвав регіонала дурнем у кабінеті Литвина

Литвин забере зарплату в керівників 10 комітетів Ради

Литвин знайшов підстави для зриву виборів

Литвин натякає, що Партія регіонів переграла владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: