Литвин пропонує регіоналам заблокувати Кабмін замість Ради

У відповідь на погрозу ПР щодо блокування трибуни парламенту з 31 березня, спікер попросив регоналів дати Раді спокій до 20 квітня.

Голова Верховної ради Володимир Литвин закликав Партію регіонів не блокувати трибуну парламенту.

"В мене викликає здивування, нерозуміння, неприйняття, що з наступного тижня, коли треба Верховній раді працювати, вона працювати не буде", - заявив спікер в ефірі телеканалу "Інтер".

"Верховна рада працює. Не влаштовує Верховна рада, чи не влаштовує уряд? Якщо не влаштовує уряд, то йдіть блокуйте уряд. Але дайте можливість працювати Верховної раді", - закликав він.

Коментуючи погрозу Партії регіонів щодо блокування трибуни парламенту з 31 березня, якщо не будуть внесені зміни до державного бюджету, Литвин сказав: "Є рішення парламенту, що зміни до бюджету мають бути внесені до першого травня цього року".

"Зміни до бюджету приймаються за наслідками аналізу виконання держбюджету в першому кварталі. Дані про виконання бюджету в першому кварталі Верховна рада має отримати 20 квітня. Так дайте хоч Верховній раді попрацювати до 20 квітня", - заявив спікер.

"Якщо ми зруйнуємо цей парламент, я впевнений, що на президентських виборах будуть конкурувати у другому турі інші люди. І не ті, що займають перше та друге місце. Це я вам гарантую", - сказав Литвин.

Читайте також:

Литвин: Партія регіонів володіє половиною країни

ПР: статистику акцій протесту навмисно знижує Луценко

У Львові "регіонали" голодуватимуть до відставки уряду

"Репетиція Майдану" провалилася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: