Литвин просить БЮТ і "Регіони" залишити українцям їх останнє право

Спікер не зізнається, чи приєднається фракція Блоку Литвина до коаліції БЮТ і ПР у разі її створення.

Голова Верховної ради Володимир Литвин негативно ставиться до можливості проведення виборів президента України в парламенті.

Про це він розповів, коментуючи можливість внесення змін до Конституції, про які за інформацією ЗМІ, домовились Партія регіонів та БЮТ.

"Буде погано, якщо заберуть у народу останнє право", - зазначив спікер.

Також Литвин зауважив, що продовження повноважень парламенту VI скликання до 2014 року може призвести до ізоляції України. "Якщо є намагання ізолювати країну, то, очевидно, треба приймати відповідні рішення", - сказав Литвин, додавши, що українці "все терплять, але за межами країни позитивної оцінки подібні новації не дістануть".

При цьому спікер відмовився коментувати ймовірність створення коаліції у складі БЮТ та Партією регіонів вже цього тижня. "Оскільки я не є в процесі, тому сьогодні гадати і виказувати начебто свою обізнаність я не буду", - сказав він.

"Буде - значить буде (створена коаліція), а буде як домовляться", - додав Литвин. Він підкреслив, що його це питання "не хвилює".

Відповідаючи на запитання, чи приєднається фракція Блоку Литвина до коаліції БЮТ і ПР у разі її створення, Литвин зазначив, що йому не подобається слово "приєднається", бо це "рівнозначно "притулитись", "прихилитись". Він наголосив, що фракція Блоку Литвина працюватиме над ухваленням у парламенті законопроектів.

Як відомо, за інформацією ЗМІ, прем'єр Юлія Тимошенко і лідер ПР Віктор Янукович вже попередньо погодили проект "Великого договору", який передбачає створення широкої коаліції, та текст нової Конституції.

За даними джерел, це сталося в суботу під час переговорів представників двох політичних сил. У своїй останній редакції проект "Великого договору" начебто передбачає спільні дії БЮТ і Партії регіонів до 2024 року, в тому числі участь у парламентських виборах єдиним блоком.

Читайте також:

Ще один мінстр від НУ-НС опинився на межі звільнення

НУ-НС не створює ніяких коаліцій з "Регіонами"

БЮТ відмовився від коаліції з "Регіонами"

Тимошенко порадила дітям вірити у казки

ВідеоЛитвин про "широку коаліцію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: