Литвин попросив коаліцію довести її існування

Спікер просить діючу коаліцію протягом десяти днів надати документи , які підтверджують її існування. Підписів під угодою має бути не менше 226.

Голова Верховної ради України Володимир Литвин просить діючу парламентську коаліцію в десятиденний термін надати документи, підтверджуючі її існування. Про це він заявив в ході засідання ВР.

"Я прошу коаліцію надати всі документи, які підтверджують діяльність коаліції... Будь ласка, 10 днів... Надайте всі документи і голові Верховної ради, і профільному комітету", - сказав Литвин.

"Якщо документів не буде, будуть нові реалії, про які говоритимемо, а саме про те, що нам потрібна нова коаліція", - відмітив він.

Спікер нагадав, що згідно з набувшим сьогодні чинності законом про регламент парламенту, зменшення чисельного складу коаліції до кількості народних депутатів, меншої ніж визначено Конституцією України, може служити причиною для припинення діяльності коаліції.

Крім того, Литвин відзначив, що згідно з законом, під угодою про створення коаліцію має бути не менше 226 підписів народних депутатів.

Нагадаємо, раніше депутат від ПР Борис Колесников в ексклюзивному інтервю ТСН заявив, що уПартії регіонів виключили можливість створення широкої коаліції, до якої увійде БЮТ, а також можливість співпрацювати з Юлією Тимошенко на посаді прем’єра.

Читайте також:

У ПР виключили можливість коаліції з БЮТ

Янукович веде переговори про "прагматичну більшість" в Раді з усіма фракціями

Нунсівці Кириленка відмовилися від коаліції з Партією регіонів

ВідеоЛитвин попросив коаліцію довести її існування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: