Литвин проти НАТО

Екс-голова Верховної ради України Володимир Литвин вважає, що Україні невигідно вступати до НАТО.

Володимир Литвин
Володимир Литвин наполягає на тому, що більшість українців не хоче в НАТО. (Фото: narodna.org.ua)

Екс-спікер Верховної ради, голова народної партії України Володимир Литвин вважає, що Україна не повинна вступати до НАТО, оскільки це не відповідає інтересам країни.

Про це Литвин сказав, відповідаючи на запитання РИА Новостей. "Сьогодні і, я вважаю, в перспективі, ми не повинні бути в цьому утворенні", - наголосив політик під час свого перебування в Сімферополі.

На думку політика, не існує потреби в проведенні референдуму з питання вступу України до альянсу. "Навіщо проводити референдум, якщо ми знаємо, що 70% населення України категорично проти НАТО", - наголосив екс-спікер ВР.
 
"Ми повинні проводити політику нейтралітету, інакше Україна буде затиснута в протистоянні, і геополітичні гравці нас розчавлять", - вважає Литвин.

Володимир Литвин
Архів
Та виступає проти входження України до альянсу. (Фото: narodna.org.ua)

 
На його думку, "одна з причин того, що відбувається в Україні, - те, що через країну пролягає "лінія фронту" нової "холодної війни" між США й Росією". 

Разом з тим Литвин вважає, що Україна могла би співробітничати з НАТО спільно з Росією.

"Візьмемо навчання, які зараз проходять в Одесі. Україна повинна брати участь у міжнародних навчаннях. Солдатам потрібно вчитися, щоб не гинути на війні. Але ми повинні ставити питання, щоб в таких навчаннях, нарівні з військами НАТО, брали участь і російські підрозділи. Ми повинні разом реалізовувати принцип "Партнерство заради миру", - сказав Литвин.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: