Литвин: проти політиків, які говорять правду, фабрикуються кримінальні справи

Спікер Володимир Литвин наголошує, що зміни державного бюджету "тотально" необхідні.

Проти будь-якого політика, який насмілюється казати правду, одразу ж фабрикуються кримінальні справи за вигаданими звинуваченнями. Про це заявив глава Верховної ради Володимир Литвин в ході програми "Свобода слова".

Тим часом спікер не уточнив, які саме справи і проти кого з політиків були порушені. Ці слова Литвин сказав в контексті обговорення держбюджету на 2009 рік. Литвин особливо підкреслив, що зміни бюджету "тотально" необхідні.

За його словами, бюджет України повинен бути негайно переглянутий, оскільки абсолютно не відповідає сьогоднішнім реаліям. Спікера зазначив, що в справжньому бюджеті абсолютно не передбачені інтереси аграрно-промислового комплексу, будівництва та інших галузей. Крім того, Литвин висловив думку, що необхідно тимчасово заборонити експорт товарів, аналоги яких проводяться в Україні.

Судячи з усього, спікер мав на увазі, що в умовах кризи країна підтримає вітчизняного виробника. Проте, він не уточнив, до яких наслідків може привести ухвалення подібного закону, якщо країни-споживачі української продукції підуть на відповідні заходи і припинять імпорт товарів з України.

Читайте також:

Пинзеник "здав" бюджет Тимошенко
Ющенко: стан в країні катастрофічний. Винна Тимошенко
Литвин хоче створити “антигітлерівську коаліцію”

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: