Литвин: Пукача використовують політики

Спікер запевнив, що політкам не вдасться використати затримання Пукача як інструмент політичної боротьби.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин заявляє, що затримання генерала Олексія Пукача, якому висунуто обвинувачення у причетності до вбивства Георгія Ґонґадзе, використовується як інструмент політичної боротьби.

Про це він заявив 24 липня на брифінгу.

"Я переконаний, що це не повинно сьогодні направлятися виключно як елемент політичної боротьби. А те, що відбувається, дає підстави про це однозначно говорити. Разом з тим, можу стверджувати, що не вийде, життя все наставить на свої місця", - зазначив Литвин.

"Це п’єса на кілька дій і акторів, при чому поставлена не дуже вдало", - вважає політик.

"Якщо є потреба встановити істину, то я переконаний, що спочатку не дають оцінки, а спочатку розслідують, встановлюють всі обставини, а потім оголошують суспільству. Поки все робиться з точністю до навпаки", - зазначив він.

Спікер також додав, що вважає за необхідне одночасно розібратися, хто ж замовляв і організовував відповідні плівки. "І я переконаний, що це такі першовитокі, які причетні до всього іншого розвитку подій в Україні", - сказав він.

Литвин сподівається, що "в цій страшній історії буде поставлено об’єктивну крапку".

"Сподіваюсь, що слідство буде об’єктивним і неупередженим", - додав він.

Відповідаючи на питання про те, що його прізвище також називалося серед замовників убивства Ґонґадзе, Литвин сказав: "Було б це дивно, якби не називали. Цілком очевидно, що тут спрацювала дирижерська паличка, і одразу всі заговорили. Знову ж таки не вийде", - наголосив він.

Литвин додав, що всі ці роки перед виборами згадується тема про вбивство Ґонґадзе.

Як повідомлялося, раніше Литвин також заявляв про політичний характер затримання Пукача. На думку спікера, деякі політики можуть використати його для передвиборних цілей.

"Я, як і всі, зацікавлений у тому, щоб істина у цій справі була встановлена. Але тільки не "істина під політичний момент", як це не раз було в українській практиці", - пояснив він.

Нагадаємо, екс-майор охорони колишнього президента України Леоніда Кучми Микола Мельниченко неодноразово звинувачував Литвина у причетності до вбивства Георгія Ґонґадзе.

22 липня, стало відомо, що Пукач вже назвав слідству імена замовників вбивства журналіста, хоча його адвокат Сергій Осика це спростував.

Читайте також:

Докази про причетність Пукача до вбивства Чорновола були знищені

Суд над Пукачем розпочнеться через півроку

Замовників вбивства Ґонґадзе троє. Один з них - високопосадовець

Литвин боїться, що у справі Ґонґадзе знайдуть "політичну" істину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: