Литвин: Рада недієздатна. Вихід - вибори

За словами Литвина, парламент не має змоги нормально працювати і "можливості для компромісу практично вичерпані".

Голова Верховної ради Володимир Литвин переконаний, що вищі державні керманичі мають спільно ухвалити "політичне рішення" щодо проведення дострокових парламентських виборів разом із президентськими.

За словами Литвина, парламент не має змоги нормально працювати і "можливості для компромісу практично вичерпані".

"Тому треба тоді прийняти закон про вибори президента, але не за рейдерськими схемами, прийняти закон про вибори до Верховної ради за відкритими партійними списками і прийняти політичне рішення – провести дострокові вибори президента і Верховної ради України", - сказав спікер.

За словами Литвина, правових підстав для проведення таких виборів немає, але якщо політики хочуть знайти вихід із ситуації, то вони мають ухвалити відповідне рішення і проводити вибори за вдосконаленою законодавчою схемою, "яка буде сприйнята українським суспільством".

Коментуючи законопроект про вибори президента, Литвин зазначив, що профільний комітет не готовий надати свої висновки з цього приводу через велику кількість розбіжностей у запропонованих поправках.

"Тому знайшла підтримку моя пропозиція, щоб Верховна рада прийняла лише одну поправку, а саме – щодо скорочення виборчої кампанії до 90 днів (зі 120-ти)", - сказав він.

На переконання Литвина, це дозволить парламентарям далі спокійно доопрацьовувати законопроект і не вносити в нього зміни вже в період виборчої кампанії.

"Я переконаний, що у такій редакції президент цей закон підпише - і тоді буде можливість доопрацювати і прийняти нормальний закон не в процесі передвиборчої кампанії", - зазначив спікер.

Читайте також:

Литвин запропонував Раді працювати ще тиждень

Партія регіонів за старою звичкою заблокувала Верховну раду

Симоненко хоче бути єдиним "лівим" кандидатом у президенти

Тимошенко пообіцяла, що після виборів почне саджати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: