Литвин: ратифікація угоди щодо ЧФ РФ завершиться великою бійкою

Голова ВР підкреслив, що переконувати опонентів треба "не м’язами, а аргументами".

Голова Верховної ради Володимир Литвин прогнозує "велику бійку" в парламенті, якщо опозиційні депутати виконають обіцянку заблокувати трибуну на знак протесту проти ратифікації угоди з Росією стосовно продовження строку базування Чорноморського флоту РФ в Криму.

"Якщо буде блокування, то буде велика бійка", - сказав Литвин, додавши, що "дуже не хотів, щоб рішення приймали через коліно".

Голова ВР підкреслив, що переконувати опонентів треба "не м’язами, а аргументами". За словами Литвина, йому не хочеться інколи говорити з людьми, в яких "мізків немає, а рівень інтелекту печерний, та вони кричать, що є представниками народу".

Литвин також повідомив, що наступного пленарного тижня передбачається розгляд у ВР проекту держбюджету на 2010 рік, а також ухвалення програми уряду та законопроектів, які стосуються оподаткування.

"Якщо буде ухвалено бюджет, то тиждень можна буде віднести в актив не тільки Верховної ради, але і в актив держави", - наголосив Литвин.

Нагадаємо, що 21 квітня президенти Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв підписали угоду, згідно з якою до 2042 року продовжується термін базування в Криму ЧФ РФ. При цьому підвищується ставка орендної плати за перебування флоту в Севастополі на величину дисконту до вартості російського природного газу. Тепер договір повинен бути ратифікований парламентами двох країн.

Водночас, опозиція вже оголосила, що заблокує трибуну Верховної ради, якщо парламентська більшість поставить на голосування домовленості між Україною і Росією щодо ЧФ.

Читайте також:

БЮТ звинувачує Литвина в порушенні Конституції

Тимошенко: Рада готує "одобрямс" угоді Януковича

Луценко: Підписавши Харківський пакт, Янукович оголосив війну

Янукович згоден на референдум по базуванню ЧФ Росії в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: