Литвин: "регіонали" перетворили ВР на конюшню

Голова Верховної ради побоюється, що наступною стадією роботи парламенту стане "свинюшник".

Під час засідання погоджувальної ради у понеділок, 18 травня, сталася словесна перепалка між депутатом від ПР Владиславом Лук'яновим та спікером Володимиром Литвином.

Лук’янов звинуватив парламентську більшість у подвійних стандартах в питанні ставлення до поведінки міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в аеропорту Франкфурта-на-Майні. У відповідь Литвин сказав: "Згадайте, що витворяли міністри у вашому уряді і як ви заплющували очі (…) Тому сьогодні здискредитували всі інститути влади усі ми разом".

За його словами, сьогодні "сесійну залу перетворили на конюшню у гіршому розумінні цього слова: плакати, пляшки". Він заявив, що все це почалося "з личаків, які підносилися главі державі" (у 2002-му році , коли тодішній президент Леонід Кучма виступав з парламентської трибуни, тодішній депутат-соціаліст Юрій Луценко підійшов і поставив на трибуну личаки – плетене взуття – ТСН.ua). "Не перетворюйте Верховну раду України у свинюшник в гіршому розумінні цього слова", - додав Литвин.

Він наголосив, що якщо Партії регіонів хоче прийняття "принципового рішення по Юрію Луценку, то ви пишіть правильно постанову".

За словами голови ВР, фракція Партії регіонів пропонує проект постанови, яким передбачається не звільнення Луценка, а відставка. Литвин вважає, що ПР не розуміє різниці (коли йдеться про відставку, то подання має надходити від Кабінету міністрів – ТСН.ua).

Він запропонував "регіоналам" ще раз перечитати відповідні закони.

Нагадаємо, сьогодні, 18 травня, Юрій Луценко був офіційно відсторонений з посади на час розслідування інциденту, який стався з ним в аеропорту німецького міста Франкфурт-на-Майні.

Читайте також:

Луценка відсторонили від посади голови МВС

Німецька прокуратура відмовилася розслідувати справу проти Луценка

Луценко розповів, як німці "хрюкали" йому в обличчя

Луценко нагадав німецькій поліції про Гітлер-югенд і 1945 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: