Литвин: Росія витиснула максимум з українських суперечок

Володимир Литвин вважає, що Росія при укладенні газових контрактів з Україною "максимально використала відсутність єдиної позиції серед українських політиків".

Голова Верховної ради Володимир Литвин вважає, що Росія при укладенні газових контрактів з Україною "максимально використала відсутність єдиної позиції серед українських політиків, вона грає на суперечностях в українській владі".

Як повідомили у прес-службі ВР, про це Литвин сказав сьогодні в Данії під час зустрічі з міністром закордонних справ цієї країни Пером Стігом Мьоллером, торкаючись питання українсько-російських відносин у частині газових домовленостей.

Литвин зауважив, що він не погоджується з необхідністю переглянути ті угоди, які досягнуті у цій сфері.

"Треба винести з цього уроки і думати, як жити далі, а також про те, як налагодити співробітництво в цій сфері між Україною, Росією та Європою", - підкреслив голова Верховної ради України. Він також висловив впевненість, що "ми приречені на цей діалог і вироблення виразної політики в цьому питанні".

Литвин також заявив, що Україна як ніколи потребує підтримки від європейського співтовариства, якою може стати підписання угоди з Євросоюзом про політичну асоціацію і економічну інтеграцію. Це, на його думку "дисциплінує політиків, убереже їх від хитання".

Мьоллер висловив сподівання, що Україна "буде рухатись обраним шляхом у напрямку Європи і одного дня стане членом європейського співтовариства".

Міністр закордонних справ Данії висловив стурбованість тим, що складна ситуація в Україні може призвести до згортання демократії. Голова Верховної ради України, у свою чергу, зазначив, що "така потенційна небезпека існує". "Але працюючий парламент стане запорукою тому, що ця небезпека не стане реальністю", - заявив Литвин.

Читайте також:
Литвин хоче оновити парламент на 80%
Литвин удостоївся королівської аудієнції
Литвин хоче, щоб політична еліта пішла у "небуття"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: