Литвин розповів, коли Рада розгляне підвищення пенсійного віку

Наступного тижня пенсійна реформа буде готова для розгляду парламентом, але Литвин заявив, що приймуть її не одразу.

Законопроект щодо пенсійної реформи буде підготовлений відповідним профільним комітетом Верховної ради до 3-5 липня, та винесений на розгляд парламенту. Про це заявив голова парламенту Володимир Литвин.

Литвин вважає, що якість закону про пенсійну реформу важливіша, ніж дата його прийняття. "Я ставив би питання в такій площині: потрібно дивитись на те, що приймати, а не пришвидшувати темпи, щоб прийняти документ до завершення сесії", - зазначив Литвин. "Як керівник парламенту я такого завдання не ставлю", - цитує спікера прес-служба Ради.

"Коли буде підготовлено зрозумілий та прийнятний законопроект, тоді й будемо його розглядати", - підкреслив керівник парламенту. На його думку, поспішати з визначенням дати його ухвалення не потрібно.

Відповідаючи на запитання щодо рішень, які Верховна рада має прийняти до кінця сесії, Литвин зазначив, що парламенту необхідно встигнути внести зміни до Податкового кодексу. Він повідомив, що звертався до профільного парламентського комітету з тим, щоб в ньому узагальнили всі законопроекти, що передбачають зміни до Податкового кодексу, та підготували "системні зміни, які врахували б всі пропозиції, які надійшли від депутатів та уряду". На думку Литвина, "це ключовий момент в роботі Верховної ради на період з п’ятого по восьме липня".

Крім того, вважає керівник українського парламенту, якщо буде готовий законопроект про земельний кадастр, його "також необхідно розглянути, щоб в нас була можливість наводити порядок у земельних питаннях".

Як повідомлялося, допрацьований Кабінетом Міністрів законопроект пенсійної реформи схвалили і Світовий банк і Міжнародний валютний фонд (МВФ).

Реалізація пенсійної реформи залишається в переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту МВФ. При цьому розпочати її потрібно було ще в березні.

16 червня парламент у першому читанні схвалив законопроект про реалізацію в Україні пенсійної реформи.

Читайте також:

Литвин не боїться протестів бідних українців

Рада схвалила підвищення пенсійного віку

 Жінки зможуть йти на пенсію у 55 років, якщо мають стаж 30 років

http://tsn.ua/ukrayina/litvin-ne-boyitsya-protestiv-bidnih-ukrayinciv.html

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: