Литвин розповів, що об'єднає Раду

Спікер сподівається, що тимчасово примирити парламент зможе питання про фінансування Євро-2012.

Внесення змін до державного бюджету з метою виділення коштів на фінансування Євро-2012 може консолідувати і навіть тимчасово примирити парламент.

Так вважає голова Верховної ради Володимир Литвин.

За словами спікера, в ухваленні згаданих змін до бюджету зацікавлені і представники уряду, і представники опозиції.

"Це абсолютно очевидно, адже мова йде, за великим рахунком, про авторитет і престиж держави, - підкреслив він. - Думаю, на цьому нам треба зійтися, знайти спільну позицію і навіть оголосити тимчасовий мораторій на з’ясування політичних стосунків".

Коментуючи можливий розгляд кадрових питань 1 липня на засіданні уряду, Литвин зазначив: "Дай Боже, щоб пропозиції уряду знайшли підтримку в парламенті". "Це важливо, бо якби ці кадрові питання розглядалися у робочому порядку, то позитивне чи негативне рішення не мало б такого резонансу, а оскільки проводиться додаткове позачергове засідання - тут треба виходити з необхідності отримання позитивного результату, - підкреслив він. - В іншому випадку це спрацює "в мінус" для уряду".

Нагадаємо, 26 червня у парламенті планувався розгляд кадрових змін в уряді – планувалося призначити чотирьох міністрів на вакантні місця (Мінфін, Міноборони, Мінтранс та МЗС), двох міністрів змінити (Мінвуглепром і Мін'юст), а також призначити керівників Антимонопольного комітету і Держкомтелерадіо.

Віктора Полтавця планувалося замінити Олександром Клименком – депутатом від УНП. Журналісти називали можливість такої заміни "сплатою боргів" Юлією Тимошенко перед лідером УНП Юрієм Костенком, завдяки якому наприкінці 2008 року вдалося створити коаліцію БЮТ, НУНС і Блоку Литвина та залишити Тимошенко прем’єром.

Проте через блокування трибуни Партією регіонів, яка вимагала негайного збільшення мінімальної зарплати на 200 грн, спікер Володимир Литвин закрив Верховну раду до 7 липня, відповідно кадрові зміни в уряді знову відкладені.

Читайте також:

Янукович виклав підстави для розпуску Ради

Ющенко: БЮТ і "Батьківщина" не потрібні Україні

Оніщук переконаний, що його звільнення ініціювала не Тимошенко

Чинний уряд повинен допрацювати до виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: