Литвин скликав нараду, яка врятує або поховає коаліцію

Сьогодні спливає десятиденний термін, коли представники коаліції мали подати підписи для підтвердження існування коаліції.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин 2 березня зібрав лідерів парламентських фракції на погоджувальну раду для вирішення долі коаліції.

"Керівників фракції прошу зібратися в кабінеті голови Верховної ради, щоб ми обговорили цю ситуацію", - сказав Литвин.

Перед цим регіонал Олександр Єфремов наголосив, що фракція "наполягає або на оголошення про припинення діяльності коаліції, або скликати погоджувальну раду, щоб визначити позицію".

"Сьогодні випливає десятиденний термін, коли представники коаліції мали подати необхідні підписи по 226 депутатах. Наскільки ми розуміємо, цих підписів немає", - зазначив він.

В свою чергу представник БЮТ Іван Кириленко наголосив, що коаліція не зобов’язана подавати підписи, бо закон зворотної сили не має.

"Ми нікому нічого не зобов’язані. Коаліція формувалась згідно конституції і діючого на той час регламенту і ми нічого на стіл нікому не зобов'язані класти, закон зворотної сили не має... тому, якщо є у вас 226 голосів, які необхідні, щоб створити коаліцію, викладіть на стіл, ми слова вам не скажемо... і побажаємо вам успіхів в роботі", - наголосив він.

Як відомо, Володимир Литвин вимагав від парламентської більшості зібрати підписи 226 народних депутатів для підтвердження її існування, інакше розпочнеться процес формування нової коаліції.

Зазначимо також, що 3 березня Партія регіонів має на меті розглянути проект постанови про відповідальність Кабміну, за результатами розгляду якого чинного прем'єра Юлію Тимошенко можна буде відправити у відставку.

Читайте також:

Регіонали вже назбирали 231 голос для відставки Тимошенко

НУ-НС звинуватив Тимошенко у спробі розвалити фракцію

Депутати НУ-НС не змогли визначитися з коаліцією

Тимошенко не вдалося переконати коаліцію не розпадатися

ВідеоЛитвин скликав нараду по коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: