Литвин спрогнозував звільнення низки міністрів після виборів

За словами глави парламенту, кадрові зміни в уряді неминучі. Крісла міністрів як призи віддадуть тим, хто зможе забезпечити Партії регіонів результат на виборах.

Голова Верховної ради Володимир Литвин вважає, що після проведення місцевих виборів 31 жовтня обов’язково відбудуться кадрові зміни в уряді.

Про це він 1 вересня заявив журналістам, відповідаючи на запитання щодо перспектив кадрових перестановок.

"Кадрові зміни – процес об’єктивний і він неминучий", - сказав Литвин.

За його словами, після завершення виборчої кампанії будуть зроблені висновки, і тим, хто забезпечив високий результат, "в якості призу дістанеться посада".

Голова ВР наголосив, що успіх нинішньої влади буде вимірюватися безпосередньо результатом місцевих виборів. "Не буде результату - будуть зміни", - сказав Литвин, додавши, що "основні зміни будуть після 31 жовтня".

Нагадаємо, раніше джерело в керівництві Партії регіонів повідомило газеті "Дело", що за підсумками перших шести місяців роботи уряду відбудеться ціла низка звільнень.

За підрахунками джерела, п'ятеро міністрів, призначених за квотою Партії регіонів, позбудуться своїх посад. Серед них: міністр оборони Михайло Єжель, міністр охорони здоров'я Зиновій Митник і міністр вугільної промисловості Юрій Ященко.

Читайте також:

У вересні очікуються звільнення п'ятьох міністрів-регіоналів

Опозиція хоче звільнити Бойка у вересні

Попов погрожує київській мерії новими звільненнями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: