Литвин: тільки нова революція може зірвати вибори

Голова ВР Володимир Литвин не бачить жодних підстав і потенціалу для перенесення дати проведення чергових парламентських виборів, крім можливої нової революції.

Тільки революція може зірвати проведення чергових парламентських виборів, упевнений голова Ради Володимир Литвин.

"Не можна цього зробити, якщо в Україні не відбудеться черговий революції, нинішній термін майбутніх парламентських виборів визначений у конституційний спосіб. При внесенні змін до Конституції зафіксована дата і президентських, і парламентських чергових виборів. Я не бачу абсолютно ніякого потенціалу набрати 300 голосів і відмінити конституційне рішення . А тим більше, що це буде суперечити будь-якому здоровому глузду", - заявив Литвин в ефірі 5 каналу.

Також спікер парламенту наголосив, що якщо парламентарії не встигнуть за рік до виборів внести зміни до виборчого законодавства, то цю норму можна скасувати, адже ця норма не конституційна і для її скасування потрібно 226 голосів.

"Згідно з чинним законодавством можна вносити зміни в закон за рік до виборів. Але ви прекрасно знаєте - коли у нас не вкладаються в такий термін, то приймається рішення про скасування відповідної норми. Тим більше, що ця норма не є конституційною і для цього достатньо 226 голосів ", - заявив голова Верховної Ради.

Читайте також:

ЄС стурбований можливістю повернення України до старої виборчої системи

Ющенко вважає не лицарською справою йти на вибори по мажоритарці

Янукович наполягає на змішаній виборчій системі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: