Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Литвин: тільки нова революція може зірвати вибори

Голова ВР Володимир Литвин не бачить жодних підстав і потенціалу для перенесення дати проведення чергових парламентських виборів, крім можливої нової революції.

Тільки революція може зірвати проведення чергових парламентських виборів, упевнений голова Ради Володимир Литвин.

"Не можна цього зробити, якщо в Україні не відбудеться черговий революції, нинішній термін майбутніх парламентських виборів визначений у конституційний спосіб. При внесенні змін до Конституції зафіксована дата і президентських, і парламентських чергових виборів. Я не бачу абсолютно ніякого потенціалу набрати 300 голосів і відмінити конституційне рішення . А тим більше, що це буде суперечити будь-якому здоровому глузду", - заявив Литвин в ефірі 5 каналу.

Також спікер парламенту наголосив, що якщо парламентарії не встигнуть за рік до виборів внести зміни до виборчого законодавства, то цю норму можна скасувати, адже ця норма не конституційна і для її скасування потрібно 226 голосів.

"Згідно з чинним законодавством можна вносити зміни в закон за рік до виборів. Але ви прекрасно знаєте - коли у нас не вкладаються в такий термін, то приймається рішення про скасування відповідної норми. Тим більше, що ця норма не є конституційною і для цього достатньо 226 голосів ", - заявив голова Верховної Ради.

Читайте також:

ЄС стурбований можливістю повернення України до старої виборчої системи

Ющенко вважає не лицарською справою йти на вибори по мажоритарці

Янукович наполягає на змішаній виборчій системі

Залиште свій коментар

Вибір редакції