Литвин: Тимошенко намагається посварити мене з Януковичем

Спікер заявив, що у БЮТ цілеспрямовано шукають і знаходять нові підстави для того, аби спровокувати гострий громадянський конфлікт в Україні.

Спікер Володимир Литвин звинувачує БЮТ у спробі зруйнувати стабільність у державі.

Керівник парламенту зазначив, що із завершенням президентських виборів в Україні команда, яка програла перегони, "розпочала політичну війну".

"Показово, що цілеспрямовано шукають і знаходять нові підстави для того, аби спровокувати гострий громадянський конфлікт в Україні. Для цього використовуються і очевидні промахи нової влади", - сказав він, додавши, що має на увазі "деякі заяви, окремі кадрові рішення".

Литвин зазначив, що відбуваються "наполегливі спроби зірвати діалог" між президентом, головою Верховної Ради і прем`єр-міністром, які наприкінці минулого тижня вилилися у блокування парламенту.

"Поставлено завдання підірвати крихкий мир. Цей сценарій є основним", - сказав він, додавши, що також відбувається "боротьба за місце опозиції у політичних розкладах".

При цьому, відповідаючи на запитання, голова Верховної Ради висловив думку, що зараз давати будь-які оцінки новій владі є "неправильним і неетичним", враховуючи, що вона працює тільки місяць.

Читайте також:

Литвина не хвилює можливість розпуску Ради

Литвин хоче відкрити казино на Тузлі або в Чорнобилі

Литвин вибере заступника із 500 претендентів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: