Литвин: будівництва у Бабиному Яру однойменного готелю ніхто не відміняв

Київрада, незважаючи на протести громадськості, розглядатиме питання про будівництва готелю в Бабиному Яру.

Блок Литвина вимагає у Київради не підтримувати рішення про будівництво на території Бабиного Яру однойменного готелю. Це питання винесене сьогодні на порядок денний сесії Київради.

Столична організація Народної партії повідомляє, що незважаючи на заяву міського голови Леоніда Черновецького про призупинення пункту 50 "Схеми розміщення готелів у місті Києві на період до 2020 року", затвердженого Київрадою 17 вересня, цей пункт стоїть сьогодні у порядку денному Київради.

За словами депутата Київради фракції Блоку Литвина Олени Антонової, цей пункт про забудову Бабиного Яру сьогодні стоїть в порядку денному, нібито із зауваженнями мера. Проект рішення як передбачав, так і передбачає спорудження готелю "Бабин Яр".

"Ми сьогодні стоїмо перед вибором – або санкціонувати будівництво готелю "Бабин Яр", що само по собі звучить цинічно і аморально. Або остаточно відхилити це рішення і закрити цю справу", - наголосила Антонова.

За словами депутата, в іншому випадку Київрада створить прецедент будівництва на кладовищі, такі дії столичної влади можна буде прирівняти до осквернення поховань, а в цивілізованих державах лише за подібні наміри існує кримінальна відповідальність.

"Ми вважаємо, що будівництво на території Бабиного Яру є вищою мірою цинізму і неповагою до людей, які пережили ту страшну війну, врешті-решт до усіх киян. Ми закликаємо депутатів усіх фракцій одностайно не голосувати за це рішення», - підсумувала Антонова.

Нагадаємо, у вересні 2009 року Київрада затвердила "Схему розміщення готелів у місті Києві на період до 2020 року", за якою передбачено будівництво готелю на вулиці Мельникова, 52-54, неподалік меморіалу Бабин Яр.

Після протесту уряду Ізраїлю та Всеукраїнського єврейського конгресу, мер Києва заявив, що жодного будівництва на території меморіального комплексу "Бабин Яр" не буде.

Читайте також:

Ющенко вшанував пам'ять розстріляних у Бабиному Яру

У Бабиному Яру відновили хрест розстріляним ОУНівцям

Черновецький: готелю у "Бабиному Яру" не буде

Захисники Бабиного Яру впевнені, що Черновецький не посміє будувати там готель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: