Литвин: у країні здійснюється спроба зміни влади

Спікер звинуватив президента і Партію регіонів у спільному блокуванні Ради та змові з метою розпуску парламенту.

В той час, коли Україна за рівнем розвитку знаходиться на рівні Зімбабве та Іраку, президент Віктор Ющенко спільно з опозицією намагаються переформатувати систему під себе. Про це сьогодні, 3 квітня, на прес-конференції заявив спікер Верховної ради Володимир Литвин.

За його словами, Ющенко намагається створити підстави для розпуску Верховної ради і проведення дострокових парламентських виборів.

"Президент наполегливо пропонує радикальний злам українського життя через невідкладний перегляд Конституції аж до проведення з цього приводу всенародного референдуму. А також не полишає ідеї чергових дочасних парламентських виборів", - сказав він.

Також він переконаний, що Партія регіонів, яка два дні блокувала роботу парламенту, діє за узгодженням з президентом.

"Фактично в унісон з главою держави, як його союзник, виступає фракція Партії регіонів, заблокувавши під надуманими приводами роботу парламенту", - додав він.

Крім того Литвин вважає, що акції протесту, які ПР організувала в Києві та деяких інших містах, є "повністю проплаченими".

При цьому Литвин вважає, що справжніми намірами Партії регіонів при блокування парламенту було – "відвернути увагу від кризи у власному партійному середовищі, від тих проблем, які самі створили, перебуваючи у центральній виконавчій владі вчора і здійснюючи місцеву владу в регіонах і до сьогодні".

"Усе це – ніщо інше, як прикриття бездарності власної політики, невиконання жодного зобов’язання... усе це – ніщо інше, як намагання відвернути народну увагу від свого ситого способу життя, вкотре ввести в оману людей", - сказав він.

Нагадаємо, вчора один з лідерів Блоку Литвина Олег Зарубінський заявив, що нагнітання політичної кризи проводяться так званою "групою Фірташа" у ПР разом із Секретаріатом президента. Також він впевнений, що ці дії підтримує Росія.

Читайте також:

Блок Литвина "рішуче налаштований" проти Ющенка

Литвин відмовився від трьох міністерських портфелів

"ПР блокує Раду на замовлення Ющенка. Ціна питання - декілька мільйонів"

"Регіонали" захопили телеканал у прямому ефірі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: