Литвин: Україна виконала майже всі зобов’язання перед ЄС

Литвин зазначив, що для України не важливі терміни прийняття угоди з ЄС про Асоціацію, головне - якість цієї угоди.

Україна виконала майже всі зобов'язання перед Радою Європи. Про це заявив спікер парламенту Володимир Литвин під час другої наради керівників апаратів парламентів держав-учасниць СНД, країн Балтії та Кавказу.

При цьому Литвин зазначив, що Україна потребує проведення конституційної реформи, зокрема й через те, що на цьому наполягають у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

"У травні ми будемо головувати в Раді Європи. Як відомо, ми перебуваємо під моніторингом, і ті зобов'язання, які Україна повинна виконати, вона практично виконала. Залишилося не так багато, але достатньо складних питань - прийняти закон про прокуратуру (позбавити її наглядової функції), прийняти Кримінально-процесуальний кодекс і впровадити законодавчі акти, які стосуються протидії корупції, щоправда, з кожним днем з'являються нові пропозиції ", - зазначив Литвин.

Спікер також повідомив, що курс України до Європи залишається незмінним і що для України вкрай важливо - підписати договір про Асоціацію Україна-ЄС, оскільки цей документ стане ключовим у процесі євроінтеграції України.

"Нам не важливі терміни, коли цей документ буде підписаний, нас цікавить якість цієї угоди", - заявив Литвин.
Також він подякував усім учасникам наради за тісну співпрацю з Україною.

Нагадаємо, у вересні президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу та президент Віктор Янукович домовилися, що Угоду про асоціацію Європейський Союз та Україна не зможуть підписати раніше 2011 року.

Читайте також:

Щоб врятувати політреформу, Литвин запропонував прийняти її ще раз

Європа переконала Януковича, що цього року Угоди про асоціацію не буде

Україна та ЄС призначили доленосний саміт на 22 листопада

ЄС: питання вступу України з області наукової фантастики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: