Литвин: Україну не чекають в Європі

Спікер ВР вважає, що в найближчому майбутньому Україна не зможе стати членом ЄС, тому що союз не готовий її прийняти. Але країні необхідно "вгризатися в Європу" економічно.

Спікер Верховної ради та кандидат у президенти Володимир Литвин вважає, що Україну не чекають у Євросоюзі.

"Нас туди ніхто не прийме. У найближчому майбутньому нас до ЄС не приймуть", - заявив Литвин в ході онлайн чату на сайті ТСН.ua.

"Зараз на черзі стоїть Туреччина. Україна за народонаселенням більше, ніж усі країни, що ввійшли нещодавно до ЄС. Європа буде перетравлювати їх ще довго", - сказав він.

Литвин підкреслив, що Україна повинна реалізовувати свої можливості. "Нам треба вгризатися в Європу", - сказав сіпкер пояснивши, що Києву треба укріплювати свої економічні позиції в Європі.

Він вважає, що договір про реадмісію, нещодавно підписаний Києвом, перетворює Україну у відстійник незаконних емігрантів.

"Ми отримали натомість спрощений візовий режим", - пояснив спікер, додавши, що за прогнозами безвізовий режим з країнами ЄС Україна отримає не раніше 2012 року.

У зв’язку з складною процедурою отримання віз, мешканці прикордонних областей намагаються отримати паспорти сусідніх країн, зазначив Литвин.

У той же час, він вважає, що введення подвійного громадянства для нашої країни є передчасним.

"Треба цементувати країну, необхідно, щоб були рівні умови життя з іншими країнами", - уклав Литвин.

Нагадаємо, європейські політики останнім часом неодноразово висловлювали невдоволення станом справ в Україні, відмовляючи їй у швидкій євроінтеграції.

Зокрема, напередодні президент Європарламенту Єжи Бузек заявив, що зараз Україна не має шансів стати членом ЄС. Головною умовою євроінтеграції він назвав безперебійне забезпечення Україною транзиту російського газу до Європи.

Президент Центру європейської політики у Брюсселі Антоніо Міссіролі заявив, що перспектива вступу України до Європейського Союзу в самому ЄС не розглядається навіть у далекій перспективі.

Читайте також:

Швеція закликала Євросоюз рятувати Україну

ЄС заявляє, що не підтримує жодного з кандидатів у президенти України

Європейський експерт: Україна не має шансів на вступ в ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: