Литвин узгодив з Ющенком та Тимошенко кадрові питання

Глава ВР запросив президента та прем'єра "в гості" до парламенту. Кадрові призначення вони вже обговорили.

Спікер парламенту Володимир Литвин запропонував провести в Раді "антикризову" зустріч за участі президента, прем'єра та лідерів усіх парламентських фракцій.

Литвин наголосив на необхідності обговорити ситуацію в країні та визначити першочергові заходи щодо виведення України з фінансово-економічної кризи, повідомляє прес-служба ВР.

Характеризуючи поточну ситуацію, глава ВР зазначив, що "ринкова економіка увійшла у гостру суперечність із системою державного управління, бо економіка вже перебуває на ринкових рейках, а управління залишилося на засадах адміністративної економіки".

"Держава роз'єднана за всіма складовими, і нездатність знайти те, що може об'єднати, даватиме про себе все більше знати з початком виборчої кампанії", - підкреслив він.

"Сподівання на допомогу МВФ ситуацію не вирішить, якщо не буде зроблено акцент на власні сили. Будемо змушені говорити, що Україна загубилася у двадцять першому столітті", - сказав Литвин.

Торкаючись кадрових призначень, Литвин повідомив, що мав розмову з президентом стосовно внесення на розгляд парламенту кандидатури на посаду міністра оборони.

При цьому він висловив думку, що ВР "має сприйняти як даність ті кандидатури, які будуть внесені президентом на посади міністрів оборони і закордонних справ".

Спікер також сказав, що минулої п'ятниці обговорював із прем'єр-міністром Юлією Тимошенко питання щодо кадрових перестановок в уряді.

Він переконаний у необхідності відмовитися від "партійного квотного принципу" призначення на посади. "Головне, щоб прийшли професіонали, а після цього думати над тим, які потрібні зміни до Конституції", - сказав Литвин.

Читайте також:

Тимошенко стверджує, що помирилася з Ющенком

Литвину необхідні "пивні" мільйони для сплати боргів

Ющенко визначився з наступником Єханурова

Вакантні місця в Кабміні повністю заповнять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: